Woda do biura – jaka jest jej cena? Na co zwrócić uwagę?

Bez kategorii

Prawo pracy od pewnego czasu wymaga, aby zapewnić pracownikom stały dostęp do napojów w miejscu pracy. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na to, aby kupić dystrybutor do wody. Ile tak naprawdę wynosi cena za użytkowanie tego urządzenia? Na co zwrócić uwagę przy zakupie wody do biura?

Z jakimi kosztami muszę się liczyć?

Co najważniejsze, warto mieć świadomość, że przedsiębiorstwa oferujące dostarczanie wody zwykle wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, które są przed nimi stawiane, więc hurtowy jej zakup jest z pewnością opłacalnym wyjściem. Koszt niespełna dwudziestolitrowej butli wody to około dwadzieścia złotych, co jest, trzeba przyznać, bardzo przystępną stawką, biorąc pod uwagę ceny wody butelkowanej w sklepach. 

Wynajem dystrybutora

Aby jednak woda do biura była przystępna pod względem konsumpcji, należy nabyć lub wypożyczyć należyty dystrybutor wody. Są ich różne typy, ale najbardziej popularny i najtańszy jest dystrybutor butelkowy – to urządzenie znane ze wszelkich urzędów czy hoteli. Można rzecz jasna kupić ten sprzęt na własność, ale istnieje również bardzo korzystna finansowo możliwość wypożyczenia – miesięczny czynsz za dystrybutor wody to zwykle kilkadziesiąt złotych. 

Dlaczego warto?

Woda do biura jest konieczna dla dobrego samopoczucia pracowników. Dlatego nie powinniśmy oszczędzać na liczebności dystrybutorów i jakości wody, na której cotygodniowe dostawy się zdecydujemy. Na pewno wpłynie to również na efektywność pracy. 

Related Posts