Wesołe miasteczko w rodzinnym gronie – plan dnia

Turystyka

Morze Bałtyckie jest jednym(ą) z najpopularniejszych destynacji rodzinnych urlopów. Zwłaszcza sezon letni gwarantuje mnogość turystów. Wyjazd nad polskie morze to okazja do wypoczynku nad morzem, jak i nieco bardziej aktywnego spędzenia czasu. Przykładowo, miejscem gdzie można znaleźć cały szereg rozrywki jest Władysławowo – wesołe miasteczko, które tam funkcjonuje może być ciekawym pomysłem na rodzinny(ą) eskapadę. Ale jak zaplanować pobyt tam?

Z czego słynie wesołe miasteczko

Jak wspomniano, Władysławowo to nie tylko morze i restauracje, to również świetnie wyposażone wesołe miasteczko. Parki rozrywki mają na swoim terenie sporo atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Obfitość atrakcji oraz ich tematyczność skutkują tym, że każda(y) gość może znaleźć tu coś interesującego.

Najmłodszym odwiedzającym na pewno spodobają się różnego rodzaju karuzele i zjeżdżalnie. Poza tym, że są dopasowane wzrostowo i wiekowo do dzieci, są również podzielone na różne działy tematycznie. Fun dla dziewczynek i dla chłopców. Inną atrakcją, którą oblegają najmłodsi są nastrojowe miejsca w stylu dom(u) strachów, gabinet(u) luster czy kino(a) 9d, które dzięki profesjonalnemu przygotowaniu mogą wywołać wiele radości. Starsze dzieci i dorośli nie zostali zapomniani podczas projektowania parku rozrywki. Wiele kolejek, czy urządzeń czeka tu na starszych wizytatorów. Gwarantują one dużego wyrzutu adrenaliny dzięki wysokiej prędkości i mechanice ich działania. Nie można zapominać, że wszelkie punkty programu muszą też spełniać ustanowione przepisy bezpieczeństwa i dawać klientom właściwą ochronę. Dobrym miejscem na odpoczynek między kolejnymi zjeżdżalniami i  karuzelami są bogato występujące punkty gastronomiczne i strefy gier i zabaw.

Jak poruszać się po wesołym miasteczku

Uwzględniając duże rozmiary wesołego miasteczka, udając się tam warto mieć przynajmniej listę rzeczy, które chcemy odwiedzić. Moc atrakcji powoduje, że odwiedzenie wszystkich jest w zasadzie nierealne. Pobyt warto zacząć pomału, stale podnosząc poziom intensywności doznań.

Wizyta symboliczne nagrody. Kolejnym miejscem, które bardzo spodoba się pociechom są liczne dmuchane zjeżdżalnie, a także gokarty i elektryczne karuzele. Kiedy te atrakcje zostaną sprawdzone, ciekawą myślą są odwiedziny w domu strachów. Niespodzianki, które tam znajdziemy mogą przyspieszyć bicie serca zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Gabinet luster, które wydłużają, pogrubiają i tworzą wszelkiego rodzaju efekty optyczne z kolei dostarczy rodzinie wiele frajdy. szybki przystanek w strefie gastronomicznej na posiłek i można przenieść się w stronę kolejek. Tutaj zaczynają się atrakcje dla starszych osób. Kolejki jeżdżące z dużą prędkością, katapulty czy Crazy Tower to doznania, które zostaną przez długi czas we wspomnieniach każdego kto ich spróbuje. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów podniesionej adrenaliny. Po całym dniu rozrywki czeka na nas kino 9D, w którym można odpocząć i cieszyć oko cyfrowymi seansami z dużą ilością efektów specjalnych.

Co uwzględnić planując odwiedziny w wesołym miasteczku

Wizyta w wesołym miasteczku ma być przede wszystkim miło spożytkowanym czasem. Dlatego planując wycieczkę należy uwzględnić przede wszystkim preferencje członków rodziny. Znalezienie konsensusu daje pewność, że cala załoga będzie się dobrze bawić\mieć fun. Dobrym pomysłem może też być poczytanie opinii w sieci, często komentarze użytkowników są pomocne. Istnieje również możliwość skorzystania z rady obsługi parku rozrywki. Niezależnie od tego, czy będzie to zaplanowana czy spontaniczna wycieczka, będąc we Władysławowie, warto odwiedzić tutejsze wesołe miasteczko.

Related Posts