Ciekawostki ze świata magii – czy słyszałeś o tym?

Inne

Nie wszyscy wierzą w magię. Często daje się usłyszeć wiele uszczypliwych uwag w jej kierunku. Ale chociaż nie każdego magia jeszcze zdołała jakkolwiek dosięgnąć, to dobrze jest wiedzieć kilka rzeczy na jej temat. Zapraszamy do przeczytania paru ciekawostek.

Biblioteka liści palmowych – co warto wiedzieć?

Czy wiedziałeś na przykład, że w Indiach istnieje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Warto pokrótce wytłumaczyć, co to za miejsce i czym tak naprawdę się para. Jest to coś na kształt biblioteki, ale próżno szukać tam powieści – w obszernym inwentarzu znajdują się bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Dzięki temu, że do ich zabezpieczenia zostały użyte odpowiednie specyfiki, te mogą przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszczerbków na zdrowiu. Ale do czego służą te liście? Biblioteka liści palmowych to przybytek, gdzie na liściach napisane są przepowiednie dla każdego. Aby uzyskać egzemplarz dla siebie, należy przyjść do punktu i odbyć rozmowę z mędrcem. Mężczyzna wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a później znajduje liść palmowy odpowiedni dla nas. W tym momencie możemy poznać przewidywania na przyszłość, jakie ma dla nas los.

Czakramy ziemi – gdzie się znajdują?

Bardzo intrygującą ciekawostką magiczną są także czakramy ziemi. Najbardziej znanym miejscem tego rodzaju są piramidy w Gizie. Na czakramy ziemi można natknąć się jednak również w prawie każdym kraju. Są miejscami mocy, które gwarantują chorym szybsze leczenie oraz zapewniają bardzo interesujące przeżycia związane z obcowaniem z siłą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na swoim ciele i umyśle, jak czakramy ziemi działają. 

Related Posts